Najpredávanejšie produkty

Zľavnené produkty


A++
IM 641 MORA umývačka riadu Zobraziť väčšie

MORA IM 641

461816

Nový produkt

Vstavaná umývačka riadu.

Viac detailov

do týždňa

409,00 € S DPH

340,83 € bez DPH

Detaily produktu

Ekologický spotrebič

Nová, ekologická, vstavaná umývačka riadu MORA IM 641 vás zaujme minimálnou spotrebou vody a elektrickej energie a efektívnym využitím v domácnosti. Disponuje veľmi praktickým ovládaním, prehľadnými tlačidlami a spoľahlivosťou, pri ktorej sa o svoje riady nemusíte báť. Veľmi šetrne, avšak účinne ich zbaví nečistôt, usadenín i zaschnutých zvyškov jedla vďaka najmodernejším technológiám a inováciám v oblasti umývania. Vaše riady tak zostanú absolútne čisté a zároveň si zachovajú lesk a pôvodnú farbu.

Prvotriedne prevedenie

Moderná umývačka riadu Mora vás už na prvý pohľad zaujme svojim elegantným dizajnom. Kvalitné materiály a minimalizmus sa v tomto prípade spojili do dokonalého výsledku. Ten vynikne v každej súčasnej domácej i firemnej kuchyni. Umývačka je v jednoduchej bielej farbe. Nemá nijaké rušivé prvky, dokonca aj ovládací panel je decentne ukrytý a nevidno ho, pokiaľ neotvoríte dvierka umývačky.

Nenáročné ovládanie

Celé ovládanie umývačky Mora je zabezpečované prostredníctvom ovládacieho panela. Ten sa nachádza na vnútornej hornej hrane dverí, kde je decentne ukrytý a vidno ho je iba pokiaľ sú dvierka otvorené. Na tomto ovládacom paneli sa nachádza tlačidlo na zapnutie a vypnutie umývačky, ovládacie tlačidlá na programy i praktický displej.

Široká ponuka

S touto umývačkou riadu sa nemusíte ničoho obávať. Je totiž veľmi flexibilná, disponuje mimoriadnym vnútorným priestorom a širokou paletou programov a teplôt. Na jeden krát s ňou bez ťažkostí umyjete až 14 súprav riadu. Vybrať si pritom môžete až zo šiestich programov a to vrátane úsporného, ktorý sa dá použiť pri menšej náplni umývačky. Určite tiež oceníte možnosť odloženého štartu, s ktorou sa umývanie presne prispôsobí vašim potrebám a riady budú vždy čisté načas.

Aqua Stop

Inovatívna funkcia Aqua Stop zabráni pretekaniu vody pri poruche.

Tabuľka dát

Výška 81,8
Šírka 59,8
Hĺbka 57,00
Váha 36,00
Energetická trieda A++

Prepravné rozmery

Hmotnosť balenia: 41.54 kg
Šírka balenia: 63.04  cm
Výška balenia: 88.94  cm
Hĺbka balenia: 63.54  cm

Recenzie

Žiadne zákaznícke recenzie

Napíšte recenziu

MORA IM 641

MORA IM 641

Vstavaná umývačka riadu.

Ďalšie produkty v tejto kategórii - 16