Najpredávanejšie produkty

Zľavnené produkty

Športová výživa 113 produktov

Podkategórie

 • Aminokyseliny

  Aminokyselina je základným stavebným kameňom bielkovín, a teda aj svalového tkaniva. Poznáme dva druhy aminokyselín esenciálne a neesenciálne. Esenciálne aminokyseliny si telo nedokáže vytvoriť a musia byť prijaté v potrave. Správny prísun aminokyselín je kľúčový pre želaný rast svalovej hmoty.

 • Tyčinky a gély

  Tyčinky sú skvelým spôsobom, ako do seba dostať potrebné živiny. Malé, spratné a výživné. Proteínové tyčinky, ktoré môžete mať vždy pri sebe. Navonok sa v ničom nelíšia od bežných čokoládových tyčiniek. Tajomstvo je ukryté v ich zložení.

 • Gainery a sacharidy

  Gainer je základným doplnkom výživy všetkých začínajúcich cvičencov, ktorí chcú dosiahnuť nárast svalovej hmoty, spevnenie svalstva, celkové zvýšenie podielu aktívnej hmotnosti, nárast sily a celkovej výkonnosti. Tento druh doplnku výživy je vhodný hlavne pre ektomorfné typy postáv s rýchlejším metabolizmom.

 • Spaľovače tukov

  Spaľovač tuku s ktorými je chudnutie jednoduchšie a rýchlejšie, bol kľúčovým produktom v začiatkoch presadzovania doplnkov výživy, ktoré mali rýchlu odozvu pre svoje účinky. Dnes sú neoddeliteľnou súčasťou diét, chudnúcich programov, rysovacích diét.

 • Kreatíny

  Kreatín je najznámejší doplnok výživy, ktorý sa stará o zväčšenie objemu svalstva a sily. Volumizéry sú veľmi populárne, keďže prinášajú želané výsledky v pomerne krátkom čase. Kreatín má významný podiel v prenose energie v svalových bunkách.

 • Stimulanty a energizéry

  Stimulant je výživový doplnok ktoré má zabezpečiť zlepšenie výkonu ako aj zvýšiť koncentráciu počas tréningu. V príprave mnohých športovcov tvoria práve stimulanty neodmysliteľné miesto. Vďaka týmto doplnkom výživy môžete zvýšiť váš výkon a trénovať s vyššou intenzitou. Počas regenerácie tieto prípravky urýchľujú celú fázu regenerácie a zvyšujú tak pripravenosť organizmu na ďalší tvrdý tréning.

 • Anabolizéry a NO doplnky

  Predtréningové pumpy

  Predtreningová pumpa je doplnok výživy, ktorá má za cieľ nabudiť organizmus pred tréningom. Pri cvičení, tak nútime vydať telo zo seba maximum. Tieto stimulanty väčšinou obsahujú kofein, kreatín, arginín a iné.

 • Iontové nápoje
 • Špeciálne balíčky

  Špeciálne balíčky

 • Proteíny

  Proteín je najpoužívanejším doplnkom výživy medzi športovcami vôbec. Z hľadiska rýchlosti vstrebávania je najviac používané srvátkové proteíny. Veľmi častou chybou, ktorej sa dopúšťa každý začiatočník je, že hľadá proteínový koncentrát s najvyšším percentuálnym obsahom proteínov.

na stranu
Zobraziť 1 - 50 z 113 položiek
Zobraziť 1 - 50 z 113 položiek