Najpredávanejšie produktySlúchadlá GoGEN HBTM 81BL

GOGHBTM81BL

Nový produkt

GoGEN HBTM81 sú moderné bezdrôtové slúchadlá v konštrukcii s obrúčkou cez hlavu, ideálny pre počúvanie hudby zo všetkých audio prehrávacích zariadení podporujúcich technológiu Bluetooth alebo disponujúcich Jack 3,5 mm audio vstupom. čierne

Viac detailov

do 3 dní

36,00 € S DPH

30,00 € bez DPH

Vrátane 0,01 € pre ekodaň

Detaily produktu

Prevedenie slúchadiel: s obrúčkou cez hlavu
Typ slúchadiel: na ucho (supraaural)
Vhodné pre šport:
Typ prenosu: bezdrôtový (Bluetooth); káblový
Typ konektoru: bluetooth; jack 3.5mm
Ovládanie hlasitosti: na slúchadlách
Mikrofón: ÁNO
Dĺžka prívodného kábla (m): 1.2
Frekvenčný rozsah od (Hz): 20
Frekvenčný rozsah do (Hz): 20000
Citlivosť (dB): 105
Farba: čierna
Akustický systém:
Odnímateľný kábel: ÁNO
Prijatie hovoru: ÁNO

Prevedenie výrobku: čierna farba

Riešenie pre náročných poslucháčov

GoGEN HBTM81 sú moderné bezdrôtové slúchadlá v konštrukcii s obrúčkou cez hlavu, ideálny pre počúvanie hudby zo všetkých audio prehrávacích zariadení podporujúcich technológiu Bluetooth alebo disponujúcich Jack 3,5 mm audio vstupom. Produkujú kvalitný zvuk a okrem neho vás budú reprezentovať aj prepracovaným dizajnom. Nezáleží na tom, aký štýl hudby je pre vás ten najobľúbenejší. So slúchadlami Gogen HBTM81 môžete počúvať muziku akéhokoľvek žánru a nikdy nebudete sklamaní zlým zvukom. Čistú reprodukciu hudby zaistí dynamické reproduktory 40mm s frekvenčným rozsahom 20 až 20 000 Hz. Vďaka tomu si môžete vychutnať všetky druhy hudby od rocku až po hudbu klasickú. Slúchadlá Gogen HBTM81 reprodukujú verný veľmi vyvážený zvuk s čistotou výšok a hĺbkou basov.

Vďaka integrovanému mikrofónu môžete slúchadlá použiť pre prijímanie telefónnych hovorov. Prijať telefonát alebo zmeniť nastavenie hlasitosti pritom môžete pomocou ovládacích prvkov na náušníku.

Sloboda počúvania aj pohybu

Rýchle párovanie pomocou bezdrôtovej technológie zaistí spoľahlivú a čistú zvukovú reprodukciu z akéhokoľvek zariadenia vybaveného funkciou Bluetooth. Užívajte si výhody wireless pripojenia pri každodenných aktivitách a pocitu voľnosti pri počúvaní hudby na vzdialenosť až 10m. Zmeniť pieseň, hlasitosť, či prijať prichádzajúci hovor ide stlačením jedného tlačidla. Plynule môžete prechádzať z jednotlivých módov režimu, počúvania aj telefonovanie bez toho aby ste museli vytiahnuť mobilný telefón z vrecka. V závislosti na hlasitosti vydrží na jedno nabitie hrať až 12 hodín. Široký polstrovaný náhlavnú diel s nastaviteľnou veľkosťou sa spoločne s extra mäkkými náušníkmi prispôsobí akémukoľvek tvaru hlavy a umožní komfortné dlhodobé používanie.

Odnímateľný, odolný audio kábel

Ak chcete pripojiť slúchadlá k notebooku alebo stolnému počítaču bez toho aby ste využívali kapacitu vstavanej batérie pre párovanie cez Bluetooth, môžu slúchadlá fungovať aj ako bežná káblové slúchadlá. Stačí ich pripojiť audio káblom. Kábel je odnímateľný, odolný proti prekrúcanie a lámaniu opatrený Jack konektorom 3,5 mm. V balení slúchadiel nájdete aj nabíjací USB kábel v komfortnom textilom opletenie prevedení.

Kľúčové vlastnosti:

Bezdrôtová technológia
Vypolstrované ultra mäkké náušníky
Vyvážené zvukové podanie
zabudovaný mikrofón
ovládanie hlasitosti
Robustná pohodlná konštrukcia
Výdrž batérie až 12 hod.

vlastnosti

* Bluetooth v 4.0 + EDR
* Mikrofón (príjem hovoru)
* Výdrž batérie až 12 hodín
* Doba nabíjania cca 4 hodiny
* Ovládanie hlasitosti
* Odnímateľný kábel
* Frekvenčný rozsah: 20 - 20 000 Hz
* Impedancia (pri 1 kHz): 32 Ohm
* Citlivosť: 105 dB ± 3 dB
* Dĺžka kábla: 1,2 m
* Konektor: 3,5 mm stereo Jack

Farba: čierna


Rozmery výrobku:
Hmotnosť (kg): 0.251
Výška (cm): 18.50
Šírka (cm): 18.50
Hĺbka (cm): 8.00

Žiadne zákaznícke recenzie

Napíšte recenziu

Slúchadlá GoGEN HBTM 81BL

Slúchadlá GoGEN HBTM 81BL

GoGEN HBTM81 sú moderné bezdrôtové slúchadlá v konštrukcii s obrúčkou cez hlavu, ideálny pre počúvanie hudby zo všetkých audio prehrávacích zariadení podporujúcich technológiu Bluetooth alebo disponujúcich Jack 3,5 mm audio vstupom. čierne