Prevádzkovateľ Internetovej stránky za účelom analýzy návštevnosti, zlepšenia obsahu Internetovej stránky a personalizácie reklám používa súbory Cookie. Chcem vedieť viac. Súhlasím
 

Najpredávanejšie produkty

Zľavnené produktySmoby Domček so šmýkačkou

SM 810800

Nový produkt

Smoby detský domček so šmýkačkou je krásny záhradný domček so šmýkačkou pre deti, v ktorom sa pohodlne zahrá viacero detí. Domček stojí na koloch vysokých 70 cm.

Viac detailov

do 3 dní

344,00 € S DPH

286,67 € bez DPH

-35,00 €

Pred 379,00 €

Detaily produktu

Smoby detský domček a šmýkačka, pre skvelú zábavu na záhrade, kde sa v pohode vyhrá viacero detí.

Je prevedený v krásnych oranžovo-zelených farbách doplnený pastelovou šedou, ktorá zvýrazní zaujímavé detaily. Pri dotyku je plast detského domčeka zamatový a príjemný na dotyk. Krásny domček na koloch vhodný na hranie s niekoľkými kamarátmi. Má dve okná s okenicami, dvierka a rebrík so šmýkačkou. Vyrobené z kvalitného, pevného, UV žiareniu odolného plastu. Rozmery domčeka sú 98 x 110 x 127 cm, výška kolov je 70 cm. 

Pred hlavným vchodom má domček malú terasu so zábradlím. Množstvo okien detského domčeka zaručuje svieži vzduch a tieň aj počas najhorúcejších dní. Domček pre deti má anti UV filter, ktorý chráni plast pred slnečným žiarením. Skvelý domček pre skvelé detičky je vhodný pre deti od 2 rokov a perfektne zapadne do vašej záhrady či na dvor.

Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek, s dlhoročnou tradíciou, ktorá zaručuje bezpečnosť a kvalitu. Povrch detského domčeka obsahuje jedinečný anti UV filter, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím, a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti UV filtra je v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať že vám bude doma zavadzať.

Stabilita domčeka je zaručená vďaka kvalitným plastovým materiálom, ktoré sú pevné a majú odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jeho hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť domčeka vyrobeného podľa európskeho štandardu. Francúzska značka Smoby je zárukou kvality, ktorá je overená počas dlhých rokov svojej existencie.

Hra v detskom domčeku je atraktívna pre všetky deti v rôznom veku. Vedia sa v ňom hrať dlhé hodiny spolu so svojimi kamarátmi či súrodencami. Domčeky pre deti Smoby patria k najkvalitnejším na trhu, vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalite. Pôžitok z hry v domčeku je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu a deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby.

Detský domček Smoby je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček Smoby bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti.

Rozmery domčeka: 98 x 110 x 127 cm
Výška kolov: 70 cm. 

Žiadne zákaznícke recenzie

Napíšte recenziu

Smoby Domček so šmýkačkou

Smoby Domček so šmýkačkou

Smoby detský domček so šmýkačkou je krásny záhradný domček so šmýkačkou pre deti, v ktorom sa pohodlne zahrá viacero detí. Domček stojí na koloch vysokých 70 cm.