Prevádzkovateľ Internetovej stránky za účelom analýzy návštevnosti, zlepšenia obsahu Internetovej stránky a personalizácie reklám používa súbory Cookie. Chcem vedieť viac. Súhlasím
 

Najpredávanejšie produktySmoby Domček Friends House s kuchyňou a lavicou

SM 810200

Nový produkt

Plastový domček na záhradu Friends House aj s letnou kuchyňou s príslušenstvom. Funkčný zvonček, otváracie dvere a okenice. Lavicu možno umiestniť dovnútra alebo von.

Viac detailov

do týždňa

328,00 € S DPH

273,33 € bez DPH

-50,00 €

Pred 378,00 €

Detaily produktu

Plastový domček Friends House na záhradu s piknikovým sedením,ale aj s letnou kuchykou s praktickým príslušenstvom.Moderný domček na záhradu z kvalitného plastu so zaoblenými hranami a s ochranou proti UV žiareniu.

Stabilné dvojité steny, okná, otváracie dvere s otvorom poštovej schránky a elektronický zvonček prispejú k skvelej zábave. Je prevedený v krásnej  červeno-zelenej farbe doplnený pastelovou šedou, ktorá zvýrazní zaujímavé detaily. Pri dotyku je plast detského domčeka zamatový a príjemný na dotyk. 

Letná kuchynka pri domčeku je aj s pákovou batériou, platničkou a nechýba potrebné príslušenstvo. Deti sa pri "varení" učia spolu komunikovať, rozvíjajú fantáziu, kreativitu i jemnú motoriku. Neskôr si môžu deti pri domčeku, či rovno v domčeku urobiť malý piknik. Súčasťou tohto záhradného domčeka je stolík s lavičkami na sedenie, ktorý môže byť umiestený vonku pred domčekom alebo aj vo vnútri domčeka.

Celkové rozmery domčeka: 217 x 155 x 171 cm.


Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek, s dlhoročnou tradíciou, ktorá zaručuje bezpečnosť a kvalitu. Povrch detského domčeka obsahuje jedinečný anti UV filter, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím, a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti UV filtra je v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať že vám bude doma zavadzať.

Stabilita domčeka je zaručená vďaka kvalitným plastovým materiálom, ktoré sú pevné a majú odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jeho hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť domčeka vyrobeného podľa európskeho štandardu. Francúzska značka Smoby je zárukou kvality, ktorá je overená počas dlhých rokov svojej existencie.

Hra v detskom domčeku je atraktívna pre všetky deti v rôznom veku. Vedia sa v ňom hrať dlhé hodiny spolu so svojimi kamarátmi či súrodencami. Domčeky pre deti Smoby patria k najkvalitnejším na trhu, vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalite. Pôžitok z hry v domčeku je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu a deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby.

Detský domček Smoby je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček Smoby bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti.

Žiadne zákaznícke recenzie

Napíšte recenziu

Smoby Domček Friends House s kuchyňou a lavicou

Smoby Domček Friends House s kuchyňou a lavicou

Plastový domček na záhradu Friends House aj s letnou kuchyňou s príslušenstvom. Funkčný zvonček, otváracie dvere a okenice. Lavicu možno umiestniť dovnútra alebo von.