Prevádzkovateľ Internetovej stránky za účelom analýzy návštevnosti, zlepšenia obsahu Internetovej stránky a personalizácie reklám používa súbory Cookie. Chcem vedieť viac. Súhlasím
 

Najpredávanejšie produkty

Zľavnené produktySmoby Fun centrum

SM 310059

Nový produkt

Fun centrum SMOBY Fun Center obsahuje detskú šmýkačku, stolík, detský domček, vysoký basketbalový kôš a preliezačku a futbalovú bránku, všetko v jednom!

Viac detailov

do týždňa

333,00 € S DPH

277,50 € bez DPH

-39,99 €

Pred 372,99 €

Detaily produktu

SMOBY Fun Center je športovo-zábavné centrum pre deti na záhradu či na dvor. Set hračiek pre deti poskytuje jedinečný zážitok z hry. Detské športové a zábavné centrum SMOBY Fun Center je kombináciou detského domčeka, šmykľavky a basketbalového koša. Set hračiek je dodávaný spolu s farebným piknikovým stolom, s úložným priestorom a dvoma lavičkami, kde sa deti môžu hrať, kresliť si alebo obedovať.

Set detských hračiek poteší vaše ratolesti hneď dvojnásobne a nielen to. Set hračiek je cenovo výhodnejší ako kúpa samostatných hračiek. Deti milujú hru vonku a s touto kombináciou hračiek SMOBY sa vaše deti nebudú chcieť hrať s ničím iným.

Športové centrum SMOBY Fun Center je úžasný komplex hier na záhradu či dvor, ktorý obsahuje detskú šmýkačku, stolík, detský domček, vysoký basketbalový kôš a preliezačku a futbalovú bránku, všetko v jednom. Šmýkačka pre deti má dĺžku 150 cm.

Ihrisko má pevnú konštrukciu vyrobenú z odolného plastu, ktorý je príjemný na dotyk. Všetky hrany detského hracieho centra sú oblé, a preto sa deti nemôžu zraniť. Povrch zábavného centra obsahuje anti ÚV filter, ktorý chráni farby pred vyblednutím a preto zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov používania.

Detský piknikový stôl s lavičkami a otvorom na slnečník obsahuje anti UV filter, vďaka ktorému sa farby stola zachovajú a nevyblednú ani po dlhšom čase. Stôl na piknik je vhodný nielen do záhradky, ale aj na terasu domu, balkón, či do bytu. Výrobok je ideálny hlavne pre deti od 24 mesiacov.

Rozmery stola sú 74*80*47 cm a výška piknikového stolíka od zeme je 47 cm. Firma SMOBY je francúzska renomovaná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a vyrába jedinečné modely detských hračiek najvyššej kvality pre vaše deti.

Žiadne zákaznícke recenzie

Napíšte recenziu

Smoby Fun centrum

Smoby Fun centrum

Fun centrum SMOBY Fun Center obsahuje detskú šmýkačku, stolík, detský domček, vysoký basketbalový kôš a preliezačku a futbalovú bránku, všetko v jednom!