Prevádzkovateľ Internetovej stránky za účelom analýzy návštevnosti, zlepšenia obsahu Internetovej stránky a personalizácie reklám používa súbory Cookie. Chcem vedieť viac. Súhlasím
 

Najpredávanejšie produkty

Doprava

Cena dopravy sa účtuje podľa váhy objednaného tovaru. Cenu za dopravu je možné vidieť priamo v nákupnom košíku a následne v objednávke.

Tovar je doručovaný
prostredníctvom kuriérskej služby DPD alebo GEIS. Tovar doručujeme v rámci Slovenskej republiky iba cez pracovné dni . Po dohode vieme doručiť tovar aj do Českej republiky. Uvedené ceny služieb môžu byť počas vybraných marketingových akcií nižšie alebo rovné nule.

Doprava ZDARMA  platí pri nákupe nad 100 €.

Tovar veľkých rozmerov
je doručovaný spoločnosťou GEIS. Tovar rozváža jeden vodič po prvé uzamykateľné dvere. Zároveň Vás prosíme, aby ste pri preberaní tovaru mali pripravenú presnú sumu peňazí (môže sa stať, že vodič nemusí mať dostatočnú hotovosť alebo "drobné" na vydanie). V prípade požiadavky poskytujeme aj službu vynesenia tovaru za pomoci príjemcu, za túto službu účtujeme poplatok.

Pred prevzatím si tovar skontrolujte,
či je obal i výrobok neporušený. V prípade akejkoľvek nezrovnalosti tovar neprevezmite, príp. tento stav riešte priamo s vodičom prepravnej spoločnosti na mieste zápisom o škode. V prípade reklamácie nevyhadzujte obal - je predmetom dôkazového konania. Kontrola funkčnosti výrobku na mieste nie je možná.

Pri osobnom odbere
tovar je možné vyzdvihnúť si priamo v spoločnosti eGRADE s.r.o. na adrese SNP 77 v Starej Turej. Objednávku je potrebné urobiť cez e-shop uhradením bankovým prevodom. Po nabehnutí platby Vás budeme kontaktovať a dohodneme si čas osobného odberu.

Ceny prepravy:

Do 3 kg   - 3,50 €
Do 15 kg - 3,70 €
Nad 100 Eur - ZDARMA
Poplatok za dobierku: + 1 €