Prevádzkovateľ Internetovej stránky za účelom analýzy návštevnosti, zlepšenia obsahu Internetovej stránky a personalizácie reklám používa súbory Cookie. Chcem vedieť viac. Súhlasím
 

Najpredávanejšie produkty


Nosič detí / šatka Boba Wrap - Grey Zobraziť väčšie

Nosič detí šatka Boba Wrap - Grey

BW1-005

Nový produkt

Elastická šatka Boba Wrap pre novorodencov a deti do 15 kg. Ľahko a rýchlo sa viaže - viazanie zvládne aj neskúsená maminka.

Viac detailov

Do 3 dní

39,90 € S DPH

33,25 € bez DPH

Detaily produktu

Šatka Boba Wrap je ideálna na nosenie novorodencov, ale využijete ju až do 18 mesiacov (15 kg). Uviažete ju ľahko a rýchlo - jednoducho si obviažete šatku okolo tela a zakaždým perfektne sadne. Ak šatku používate správne, nie je žiadna potrebná minimálna hmotnosť bábätka, aby ste mohli šatku používať.

Boba Wrap je jedna z najlepších elastických šatiek, aké sú momentálne na našom trhu. Od ostatných šatiek sa odlišuje vysokou kvalitou a elasticitou, vďaka čomu sa ľahko a rýchlo viaže. Obsahuje 5% spandexu, preto nemusíte pri viazaní nechávať žiadny voľný priestor pre bábätko. Viazanie sa odporúča doťahovať napevno. Zvládnu to aj maminky, ktoré sp šatkovaním nemajú skúsenosti.

Šatka dobre prilieha na telo, neškrtí ani nereže do ramien. Látka sa bábätku pekne prispôsobí - v šatke neklesá dole, neprehýba sa, ale naopak, príjemne sa v nej pohupuje (a tým aj ukľudňuje). Podľa toho, ako rýchlo rastie, môžete viazanie upravovať a prispôsobovať.

Šatku môžete nosiť celý deň, doma aj vonku. Kvalitné prevedenie zabezpečuje pre vás aj bábätko pohodlie, bezpečnosť, flexibilnosť a jednoduché ukladanie dieťatka. Šatka Boba Wrap umožňuje kojenie, je silná a trvácna. Je príjemná na dotyk a môžete ju prať v práčke.

Šatka Boba Wrap je optimálnym riešením pre maminku, ktorá chce mať bábätko stále pri sebe, no pritom potrebuje mať voľné ruky, aby sa venovala niečomu inému.

Materiál: 95% bavlna, 5% spandex.

Dĺžka 4,5metra; šírka 0,48metra.

Žiadne zákaznícke recenzie

Napíšte recenziu

Nosič detí  šatka Boba Wrap - Grey

Nosič detí šatka Boba Wrap - Grey

Elastická šatka Boba Wrap pre novorodencov a deti do 15 kg. Ľahko a rýchlo sa viaže - viazanie zvládne aj neskúsená maminka.