Prevádzkovateľ Internetovej stránky za účelom analýzy návštevnosti, zlepšenia obsahu Internetovej stránky a personalizácie reklám používa súbory Cookie. Chcem vedieť viac. Súhlasím
 

Najpredávanejšie produkty

Zľavnené produktyHERLITZ Školský batoh Bliss Balerína Herlitz

50008117

Nový produkt

Jednokomorový dievčenský školský batoh s motívom Balerína. Školská taška pre prváčky až do konca 3. ročníka. Kvalitný materiál, posuvný chrbtový Ergo systém, reflexné prvky a hmotnosť len 900g.  

Viac detailov

skladom

43,00 € S DPH

35,83 € bez DPH

-9,90 €

Pred 52,90 €

Detaily produktu

Jednokomorový školský batoh Herliz Bliss Balerína pre veselé dievčatá do prvej triedy alebo na 1. stupeň. S posuvným chrbtovým systémom Ergo ES2-systémom a s výškou batohu 43 cm je ideálny od 1. ročníka až do konca 3. triedy. 

Nemusíte sa obávať, že batoh malú prváčku "prevalí". Batoh Herlitz Bliss patrí medzi najľahšie na trhu. Jeho hmotnosť je len 900 g.  Pritom však ponúka dostatok priestoru na všetky školské potreby, s celkovým objemom 16 litrov.

Priedušné a ergonomicky tvarované polstrovanie chrbátika zaistí, že batoh na chrbte malého školáka dobre sedí a vôbec netlačí.

Ergo ES2-Systém je trojstupňový vertikálny posuvný systém ramenných popruhov, ktoré možno nastaviť  podľa telesnej výšky dieťaťa. Okrem toho má prídavné popruhy v hornej časti tašky, ktorými je možné ešte lepšie upraviť usadenie batohu na chrbte. Hrudné popruhy sú výškovo nastaviteľné.

Vrecká na batohu majú jednoduché zapínanie na zips, čo uľahčí dieťaťu manipuláciu s batohom. Po bočných stranách sú vrecká na fľašu s vodou či iné drobnosti. Bezpečnosť na ceste zvyšujú integrované reflexné prvky por všetkých stranách batoha.

Školský batoh Herlitz Bliss Balerína - ľahký a bezpečný

 • Duálne nastavenie ramenných popruhov
 • Ergonomicky tvarovaný polstrovaný, priedušný chrbát
 • Ergo ES2® System – polstrovanie chrbátika s trojstupňovým vertikálnym nastavením ramennných popruhov
 • Duálne nastavenie ramenných popruhov (čiže prídavné popruhy)
 • Výškovo nastaviteľný hrudný popruh
 • reflexné materiály na prednej strane, po bokoch batoha a aj na ramenných popruhoch - pre väčšiu bezpečnosť malého školáka
 • Hlavná komora s oddelenou priehradkou na knihy (tzv.dvojitý knižný priestor)
 • predné vrecko s integrovaným organizérom
 • Ľahké a rýchla zapínanie na zips
 • Bočné vrecká na gumičku vhodné na fľašu s vodou či iné drobnosti
 • Stabilné dno s pevnými plastovými nožičkami, takže taška v daždi pohodená na zemi nebude žiadnou tragédiou.

Materiál: polyester.
Hmotnosť: 900 kg.
Objem: 16 l.
Rozmery: 43×30×18 cm.
Výrobca: Herlitz

Herlitz je nemecký výrobca kvalitných školských tašiek a iných školských potrieb. Krásny design, prepracovanosť, zmysel pre detail, kvalitný materiál a výborná vnútorná organizácia priestoru. Herlitz je kvalitná značka, ktorá nesklame.

Žiadne zákaznícke recenzie

Napíšte recenziu

HERLITZ Školský batoh Bliss Balerína Herlitz

HERLITZ Školský batoh Bliss Balerína Herlitz

Jednokomorový dievčenský školský batoh s motívom Balerína. Školská taška pre prváčky až do konca 3. ročníka. Kvalitný materiál, posuvný chrbtový Ergo systém, reflexné prvky a hmotnosť len 900g.